Глава УГКЦ: «Пандемія – це заклик до людства інвестувати не в смерть, а в життя»

16.05.2020 1:58 0

Глава УГКЦ: «Пандемія – це заклик до людства інвестувати не в смерть, а в життя»

В ефірі програми «Відкрита Церква» на «Живому ТБ» 15 травня у розмові з шеф-редакторкою інтернет-видання «Лівий берег» Сонею Кошкіною Глава УГКЦ проаналізував ситуацію з пандемією та назвав її радикальним попередженням людству.

«Якщо аналізувати ситуацію з вірусом, — каже Глава УГКЦ, — то бачимо, що екологічна криза у світі є певним підґрунтям мутації цього вірусу. Після того, як подолаємо коронавірус, ми не знаємо, чи якась інша пандемія не виникне у світі… Складається відчуття, що природа починає боронитися перед людиною, яка складає для неї глобальну загрозу. Тому нам важливо дуже серйозно переосмислити наше ставлення до довкілля. Думаю, що ця хвороба є першою кризою глобального світу і глобальної культури. Навіть більшою, аніж Друга світова війна. Ми вперше відчули, що живемо в одному великому селі. Вогонь, який загорівся у Китаї у лічені дні поширився по всьому світу. Ми розуміємо, що те, що сьогодні діється у моєму домі, рано чи пізно торкає всіх», — сказав першоєрарх.

На думку Патріарха Святослава, можливо пандемія сьогодні допоможе переосмислити глобальні стосунки між різними політичними центрами і врешті перестати воювати між собою. Перестати вкладати гроші у зброю».

Глава УГКЦ звернув увагу на те, що до сьогодні Україна потерпає від війни.

«Можливо Господь нам хоче сказати: люди, перестаньте вбивати самі себе. Не інвестуйте у смерть. Інвестуйте у життя. Зараз ми себе захищаємо, але є той, хто інвестує у війну і на нас нападає. Можливо це радикальний заклик до людства перестати планувати і вести війни одне проти одного», — зауважив Блаженніший Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80215/

Следующая новость
Предыдущая новость

Табак высокого качества для кальяна от надежного производителя Стильная одежда Queen Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони Христианские календари на 2021 год Актуальный прайс-лист: где и как искать свежие цены на радиодетали

Публикации