Глава УГКЦ назвав умову, за якої Європа не програє битву з вірусом та зупинить війни

26.05.2020 5:18 0

Глава УГКЦ назвав умову, за якої Європа не програє битву з вірусом та зупинить війни

Блаженніший Святослав поділився думками про мир в Україні та в Європі в англомовному інтерв’ю (видання не зазначено у повідомленні Департаменту інформації УГКЦ). Першоєрарх вказав на проблеми, які сьогодні мають вирішити країни Європи, щоб не програти битву з вірусом та зупинити війни.

«Нам потрібно посилити солідарність і глобальну співпрацю, щоб виграти битву проти вірусу, який не знає кордонів, а також проти всіх військових конфліктів і війн на Європейському континенті, – ствердив Глава УГКЦ. – Це неможливо, якщо особисті інтереси країн-членів будуть домінувати над загальним благом».

Блаженніший вважає, що не вдасться посилити солідарність і глобальну єдність, якщо міжнародний порядок, встановлений після Другої світової війни, не буде дотриманий.

«Ви не можете мовчати, якщо хтось змінить карту світу в околицях, адже завтра це може трапитися з вами. Агресор повинен бути зупинений колективною позицією дій», – зазначив Предстоятель.

На переконання Глави УГКЦ, нинішня криза, пов’язана із COVID-19, показала, що Європа відступила від основоположних принципів – єдності та солідарності, однак ще не пізно це виправити.

«Я впевнений, що це зміниться», – висловив сподівання духовний лідер українців.

В інтерв’ю Блаженніший вкотре наголосив на потребі допомогти вберегти державність України у боротьбі з агресором на Донбасі, адже «Українська державність – гарантія миру в Європі», і українські військові «ціною власного життя захищають мир в Україні та Європі».

На завершення, Глава УГКЦ пригадав про європейський вибір українців, засвідчений під час Революції гідності: «Україна зробила вибір на майбутнє Європи під час Майдану, і цей вибір був підтверджений не лише політичними заявами та офіційними документами, а й пролитою кров'ю людей на Майдані».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80335/

Следующая новость
Предыдущая новость

Христианские мультфильмы для детей Установка газа на авто: нюансы о которых нужно знать заранее Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL Трактование и значение сна для человека Кредит онлайн на карту мгновенно

Публикации