Глава Нацполіції запевнив, що на Великдень силою виводити людей з храмів не будуть

10.04.2020 10:18 0

Глава Нацполіції запевнив, що на Великдень силою виводити людей з храмів не будуть

Голова Національної поліції Ігор Клименко сподівається, що святкування Великодня в умовах карантину відбудеться зі службами в храмах, але без скупчення людей та інцидентів.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна, пише LB ua.

Клименко зазначив, що керівники Міністерства внутрішніх справ зустрічалися з представниками Всеукраїнської ради Церков, щоб визначити оптимальний підхід до святкування.

"І поліція, і МВС враховували те, що великодні Служби мають відбутися. Ми розуміємо, що закрити храми ми не можемо і не маємо права. Тому досягли домовленості: однозначно церкви працюють, Богослужіння проводять, на Богослужінні перебувають не більш ніж 10 осіб", - сказав глава Нацполіції.

Він додав, що в храмах без маски дозволяється бути тільки священику, оскільки цього вимагає традиція і ритуал. Водночас після Служби в церкву можуть заходити дві людини, якщо храм великий, і одна людина, якщо церква маленька.

Голова Нацполіції зазначив, що поліція діалогу та дільничні інспектори поліції перебувають біля церков, забезпечуючи правопорядок, а самі священики у церкві - контролюватимуть кількість прихожан у приміщенні.

"Ми в жодному разі не будемо заходити в храм і тим паче когось звідти виганяти", - запевнив Клименко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79637/

Следующая новость
Предыдущая новость

Минеральные удобрения для цветоводства и сельского хозяйства Научиться рисовать может каждый Наружная реклама любого вида Меджліс кримськотатарського народу проведе у Києві святкування “Qırım akşami” Партии с денежными призами на кону

Публикации