Газобетон від компанії BETONERA

24.08.2021 11:29 12

Газобетон від компанії BETONERA

Ринок сьогодні просто дивує різноманітністю будівельних матеріалів. Так, якщо ви вирішите зводити будинок, то просто розгубитеся від достатку ресурсів — цегла, брус, керамоблоки, щити для каркасної будови. Можна використовувати для спорудження стін / перегородок і газобетон — виробники навперебій говорять про його стійкість до низьких температур, легкость і міцность. До того ж, з таким матеріалом легко працюється. Якщо вас надихнула ідея, і ви вирішили шукати матеріал, то газобетон ціна якого особливо приємна в BETONERA – гідний вибір.

Незважаючи на те, що газобетон далеко не новий матеріал, тільки з недавніх часів він став користуватися особливою популярністю в нашій країні для будівництва будинків та інших будівель. Широкий попит на цей матеріал обумовлений фізико-технічними параметрами. Виробництво вимагає використання таких складових як кварцовий пісок, вапно, вода, портландцемент і алюмінієва пудра. Спосіб виробництва поділяється на кілька підвидів:

  • автоклавний;
  • неавтоклавний.

Якщо говорити про більш ефективний спосіб, то варто віддати перевагу автоклавному типу виробництва, оскільки він значно якісніше. В результаті газоутворення і отримання початкової міцності матеріалу отримана маса газобетону розрізається на невеликі блоки, які на останньому етапі виробництва досушують на відкритому повітрі з метою придбання максимальної міцності. Міцність газоблоку можна регулювати за допомогою комбінування інгредієнтів і контролю спучування маси до конкретного обсягу.

Основні переваги газобетонних блоків

Корисні властивості газобетону складаються в легкості його маси, технологічності в процесі обробки і високому рівні теплоізоляційних даних. Основними перевагами даного будівельного матеріалу є:

  • Невисока вартість. Газобетон вважається одним з найбільш недорогих і доступних будматеріалів на ринку.
  • Відмінна теплоізоляція. Газоблок прекрасно тримає тепло, що дає можливість економити на опаленні.
  • Простий в обігу. Працювати з газобетоном легко і просто, адже великі розміри, наявність захоплень, пазів і гребенів дозволяє мінімізувати складності монтажного процесу.
  • Екологічна безпека — газоблок виготовляється з натуральної сировини, тому не несе ніякої небезпеки для здоров'я людей та навколишнього середовища в цілому.

Купуючи газобетон, порівняйте ціни різних постачальників і виберіть найбільш підходящий з вашої точки зору. BETONERA може посприяти з вибором при необхідності, консультанти завжди готові допомогти клієнтам компанії. Газоблок, який пропонує компанія BETONERA, відрізняється найвищою якістю і найкращими технічними характеристиками.

Следующая новость
Предыдущая новость

Баптисти відзначили 150-річчя церкви у Кропивницькому «Несмотря на коварства, создаваемые врагами», на «православном байк-шоу» в Севастополе покажут книги «о связи Чечни с Матерью Россией» Самые свежие новости бизнеса Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте? Актуальная информация о курсах валют в Виннице

Публикации