Франківський Карітас запрошує до дискусії про наслідки колективної травми для українців

12.04.2020 4:28 0

Франківський Карітас запрошує до дискусії про наслідки колективної травми для українців

БФ «Карітас Івано-Франківськ» розпочинає цикл вебінарів "Колективна травма: нові виклики та старі проблеми". Відбуватимуться вони 15, 22, 29 квітня та 6 травня.

Зі слів організаторів - тема непроста, однак досить цікава. Адже наслідки колективної травми ми можемо відчувати й досі, не розуміючи, що відбувається. Усі драматичні події в країні, суспільстві мають шлейф до сьогодні. Прикро те, що їх негативні наслідки може відчувати кожен. А франківський Карітас має на меті об’єднати та створити простір для професійної дискусії про вплив колективної травми на український соціум та стратегії самозцілення суспільства. Його завданням є започаткувати суспільне обговорення проблем - що таке соціальні або колективні травми, причини соціальних або колективних травм та їх наслідки як запобігти передачі трансгенераційної травми.

До участі у вебінарах "Колективна травма: нові виклики та старі проблеми" запрошуються історики, політологи, психологи, психотерапевти, громадські активісти.

Ведучі вебінарів - співробітники лабораторії методології психосоціальних та політико-психологічних досліджень Інституту соціальної та психологічної психології НАПН України Олена Суший, завідувач лабораторії та Ольга Кухарук, науковий співробітник.

Реєстрація за посиланням:

https://forms.gle/Q9hPZ2sT4tcfoBxD9

Цикл вебінарів організовується в рамках проекту "Долаючи розломи у громадах. що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці" за фінансової підтримки міністерства закордонних справ Німеччини та Карітасу Німеччини.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79651/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший вид заработка, это онлайн казино Нетгейм с бесплатными фриспинами Покупайте серебряные крестики онлайн Что посмотреть в Керчи Великолепный каталог продукции для детей и их мам Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков?

Публикации