Фото митрополита УПЦ МП помістили на етикетку коньяку

12.03.2020 10:08 0

Фото митрополита УПЦ МП помістили на етикетку коньяку

У мережі обговорюють дивний подарунок митрополиту Одеському та Ізмаїльському УПЦ Московського Патріархату Агафангелу. На 80-річчя йому подарували пляшку коньяку, який так і називається “Митрополит”. Крім того, на етикетці напою зображено фото священнослужителя, повідомляє NizhunNews.

Про це у своєму блозі написав російський богослов Андрій Кураєв. За його словами, упаковка пляшки є схожою на мощевик (загальна назва ємностей для зберігання частинок мощів – 24 канал).

“Хто багато п’є, той багато спить. Хто багато спить, той не грішить. Хто не грішить, той є чистим душею. Який же висновок? Пий рідний”, – зауважив іронічно священнослужитель.

Зауважимо, що 80 років Агафангел відзначав ще у вересні 2018 року. Проте про такий подарунок стало відомим лише зараз.

Він народився 2 вересня 1938 року у Липецькій області Росії. В миру – Олексій Саввін. З 1975 року є архиєреєм Української Православної Церкви Московського Патріархату. А з 2009 року — членом Міжсоборної присутності Російської Православної Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79220/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественного профильного листа в интернет-магазине «Крамбуд» Не упустите новинку Впливовий український політик, прихожанин і меценат УПЦ, підтримав бажання президента прискорити автокефалію С качественным и удобным постельным бельем ваш сон будет как у младенца Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта

Публикации