Філарет мріє об’єднатися з УПЦ МП в єдиний Київський Патріархат

21.01.2020 11:30 0

Філарет мріє  об’єднатися з УПЦ МП в єдиний Київський Патріархат

На пресконференції 20 січня у Києві Філарет розповів, чого очікує від Московського Патріарха, від УПЦ МП та окреслив апокаліптичну долю ПЦУ.

«Якщо Московський Патріарх визнає УПЦ МП як автокефальну Церкву, але в статусі Патріархату, то наступним кроком буде об’єднання Київського і Московського Патріархатів в єдину Українську Православну Церкву, але в статусі Київського Патріархату. Тоді оцей Патріархат переможе все. В результаті цього об’єднання парафії і єпархії ПЦУ почнуть приєднуватися до Київського Патріархату. ПЦУ розпадеться і буде в Україні одна Православна Церква».

Своїм завданням Філарет бачить збільшення Київського Патріархату, щоб «став таким же великим, як був до утворення ПЦУ».

«Моя мета збільшувати єпископат, парафії, єпархії, духовенство Київського Патріархату в Україні, приєднувати до Київського Патріархату парафії в Європі, в США та в Канаді», - сказав Філарет.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/78588/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Где взять справку от гинеколога? Вулкан игровые автоматы на деньги — только для смелых Президент Украины поручил подготовиться к 1030-летию крещения Руси Быстрые заработки на азартных играх

Публикации