ФБФ УКУ проводить набір на магістерську програму «Християнська педагогіка та організація дозвілля»

26.05.2020 19:59 0

«Запрошуємо на навчання усіх, хто свою майбутню діяльність пов’язує з християнською педагогікою! А також тих, хто вже сьогодні працює в напрямку духовно-морального виховання, але хоче і далі професійно розвиватися!» - інформує сайт Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

Студентів запрошують на заочну форму навчання тривалістю один рік чотири місяці. Програма передбачає дві сесії на рік: в листопаді та лютому, а завершується написанням магістерської праці. В її основі лежить двадцятирічний досвід Катехитично-педагогічного інституту, який підготував уже понад півтора тисячі випускників.

Поступати можна на основі одного з дипломів: диплому вищої духовної освіти (церковного зразка, виданого Катехитично-педагогічним інститутом або іншими закладами вищої духовної освіти); диплому бакалавра богослов’я; диплому бакалавра інших дисциплін.

Програма «Християнська педагогіка та організація дозвілля» має державну акредитацію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/80354/

Следующая новость
Предыдущая новость

Утепление фасадов по доступным ценам и качественно В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році? Оперативные услуги ритуальной компании в Москве Кредит онлайн на карту мгновенно Сколько стоит анализ на группу крови

Публикации