Етно-духовний фестиваль Обнова-фест цьогоріч на Трійцю не відбудеться

12.05.2020 7:19 0

Етно-духовний фестиваль Обнова-фест цьогоріч на Трійцю не відбудеться

Традиційний етно-духовний фестиваль Обнова-фест, який щороку проходить у Чернівцях у музеї просто неба на Трійцю, цьогоріч перенесли. Про це повідомляї Інформаційне агентсво АСС.

Фестиваль був заплановний на 7 червня. Однак, у зв'язку з пандемією коронавірусу, дійство довелося перенести на невизначений час.

"На Трійцю Обнова-фесту цьогоріч точно не буде. Далі будемо діяти по ситуації, бо незрозуміло коли карантин завершиться і невідомо, коли саме в нашій області ці всі заходи будуть пом’якшуватися. Тому не можу нічого тут сказати конкретніше", - розповів Тарас Лазарук, один з організаторів фестивалю. Він додав, що організатори обговорюють декілька можливих дат проведення Обнова-фесту, але конкретного рішення наразі немає. Програма фестивалю мала бути насиченою та присвячувалася двом важливим датам.

"Цього року 90 років самій організації товариства українських студентів-католиків «Обнова». Такий солідний ювілей. Також ювілей Митрополита Андрія Шептицького. Тож цей рік присвячуємо історичним датам, пов'язаних з історією "Обнови" і Церкви. Планувалася насичена програма, починали вже навіть спілкування з гуртами і митцями, але все довелося зупинити. І зараз думаємо як це все по-трохи відновлювати, скільки часу знадобиться для того, щоб і люди погодилися приїхати і щоб люди погодилися взагалі прийти на це свято не побоялися скупчення", - каже Тарас Лазарук.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/80135/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» Высококачественная женская и мужская обувь В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Инновационные грузоперевозки с "Мастер-Про": ваш надежный партнер в мире логистики

Публикации