Екзарх Харківський УГКЦ освятив нове приміщення офісу “Карітас Харків”

13.03.2020 15:19 0

Екзарх Харківський УГКЦ освятив нове приміщення офісу “Карітас Харків”

11 березня владика Василій (Тучапець) освятив нове приміщення офісу “Карітас Харків”. Звертаючись до працівників Благодійного фонду, Екзарх Харківський підкреслив важливість чесноти милосердя, адже організація Карітас є місцем, куди за допомогою звертаються різні люди.

“Карітас – це лічниця, де люди мають відчувати милосердя насамперед від тих, хто тут працює”, – зазначив Екзарх та побажав усім присутнім зростати у любові, зокрема до тих, хто є обділений та потребуючий.

Благодійна організація Благодійний Фонд Карітас Харків розпочав свою діяльність в вересні 2014 року, як «екстрена служба допомоги» на виклики внутрішньої та зовнішньої ситуації. ФОНД офіційно зареєстрований Харківським екзархатом УГКЦ та МБФ «Карітас Україна» 6 березня 2015 року. Благодійний Фонд Карітас Харків є християнською організацією, що допомагає людям в Харківському екзархаті (Харківська, Полтавська, Сумська області). Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79259/

Следующая новость
Предыдущая новость

О преимуществах ламината Balterio Как выбрать долговечную и прочную ванну? Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Барселона – отражение испанского характера Инвестиции в новую нейронную сеть SMO Coin

Публикации