Екс-духівника Поклонської, який називав Путіна сатаною, віддали під церковний суд

27.05.2020 22:59 0

Екс-духівника Поклонської, який називав Путіна сатаною, віддали під церковний суд

У Росії віддали під церковний суд священика Єкатеринбургської єпархії Сергія Романова. Йому інкримінують заяви про чіпування людей за допомогою вакцини від коронавірусу.

Романов — колишній духівник так званого прокурора Криму Наталії Поклонської, в одній із попередніх проповідей він назвав владу Путіна сатаною. Про це інформує «Ракурс».

Отцю Сергію Романову сьогодні заборонили проводити священослужіння, позбавили права носити наперсний хрест і залишати Іоанно-Богословський скит, де він нині перебуває.

Настоятель монастиря на Уралі у промові, яку опублікував на YouTube, заявив, що через вакцину від коронавірусу людям будуть імплантувати чіпи, які «вб'ють народ», а стоїть за всім цим американський мільярдер Білл Гейтс, якого монах пропонує судити як фашиста. У Росії провідником його ідей отець Сергій вважає главу Ощадбанку РФ Германа Грефа.

Перед цим священик наклав анафему на прихильників «беззаконної ізоляції» і закриття храмів. Пандемію він назвав вигадкою боягузливих безбожників, а віруючих закликав виходити на вулиці.

Єпархія позбавила його права проповідувати. Старець пішов на два тижні в ув’язнення, з якого недавно вийшов. Митрополит РПЦ у Єкатеринбурзі Кирило на сайті єпархії заявив, що раніше мав з отцем Сергієм «пастирську довірливу бесіду», під час якої опальний священик пообіцяв йому виправитися.

Раніше опальний ігумен назвав керівництво Росії «сатаністським», а оточення Путіна — «антихристом».

Деякі російські старці говорили, що антихрист прийде з Росії. Уточнимо — це буде двійник Володимира Володимировича Путіна. Він прийде на всесвітню проповідь у віці 30 років, з силіконовим обличчям Путіна, — заявляв отець Сергій.

Замість Путіна, розповідає «старець», на всіх самітах ставить підпис його двійник. Освіту його двійник отримував в спецшколах, де вивчають «астрологію, кабалу, магію» та інші «магічні, сатанинські знання», а «очевидці на зустрічі з двійником Путіна непритомніли».

Взимку цього року він також закликав якомога швидше зруйнувати мавзолей Леніна на Красній площі в Москві, бо він — корінь всіх бід сучасної Росії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80369/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные шины на любой автомобиль Заказ курсовой работы по выгодным условиям Надмогильні плити від професійних майстрів Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Громаду Жовкви сколихнула неповага церкви УПЦ до загиблого в АТО бійця

Публикации