Екологічне бюро УГКЦ закликає долучитись до всесвітньої ініціативи Папи Франциска «Тиждень Laudato Si»

16.05.2020 22:58 15

Екологічне бюро УГКЦ  закликає долучитись до всесвітньої ініціативи Папи Франциска «Тиждень Laudato Si»

Екологічне бюро УГКЦ закликає долучитись до всесвітньої ініціативи Папи Франциска Бюро УГКЦ з питань екології запрошує відгукнутися на заклик Папи Франциска і долучитись до всесвітньої ініціативи «Тиждень Laudato Si», який пройде від 16 до 24 травня 2020 з нагоди п’ятої річниці першої в історії екологічної Енцикліки Laudato Si (Славен будь): про турботу за наш спільний дім.

Ініціатива покликана сприяти глобальному екологічному наверненню задля збереження нашого спільного дому і вияву солідарності та допомоги тим, хто цього особливо потребує в контексті сучасних соціально-екологічних викликів.

В рамках тижня Laudato Si Бюро УГКЦ стартує низка освітніх заходів екологічного спрямування, серед яких щоденна ековікторина «Тиждень з Laudato Si».

Долучитися до тижня Laudato Si може кожен не лише беручи участь в окремих екозаходах, але, передусім, молитвою та добрими вчинками задля збереження нашого спільного дому.

Вікторина «Тиждень з Laudato Si» триватиме з 16 по 24 травня 2020 р.

З 16 по 22 травня включно на сайті Екобюро щодня пропонується перевірити свою обізнаність з ековченням Церкви, відповідаючи на 10 запитань, складених на основі розділів Енцикліки. Кожен, хто дасть всі правильні відповіді, отримає пам`ятний подарунок, та автоматично стає учасником розіграшу головного призу – велосипеду, транспортного засобу, найбільш дружнього до довкілля.

Умови вікторини:

  1. Прочитати Енцикліку Папи Франциска Laudato Si’, котра доступна на сайті Екобюро в рубриці «Видання».
  2. Дати відповіді на 10 питань щоденної вікторини «Тиждень з Laudato Si» та відправити аплікаційну форму.
  3. На наступний день – знайти себе в списку переможців на сайті Екобюро.
  4. Отримати пам`ятний подарунок та дочекатися розіграшу головного призу, котрий буде проведений серед переможців щоденних вікторин, шляхом випадкового вибору зі списку переможців з допомогою сервісу генератора чисел 24 травня о 16:00 год.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80220/

Следующая новость
Предыдущая новость

Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Все, что вам нужно для рукоделия Самые популярные приложения для взлома мобильных игр на Андроид На что стоит обратить внимание при покупке кондиционера Духовенство УПЦ взяло участь у святкуванні дня слідчих органів РФ у Сімферополі

Публикации