Два монастирі в Італії ізолювали після того, як у 59 сестер діагностували коронавірус

23.03.2020 1:19 0

Два монастирі – один в Римі, а другий – неподалік, ізолювали після того, як більшість сестер отримали позитивний результат тесту на COVID-19.

Як інформує італійське видання ANSA, усі з заражених сестер перебувають в ізоляції у своїх монастирях.

У м. Ґроттаферрата, неподалік Риму, у монастирі Дочок Сан Каміло, 40 сестер отримали позитивний результат після проходження тесту на COVID-19, одну з них госпіталізували. Загалом у монастирі проживає близько 50 монахинь. Ця монаша спільнота в основному опікується хворими.

У римському монастирі Ангельських сестер св. Павла 19 із 21 монахині отримали позитивний результат після проходження тесту на коронавірус. Ця спільнота має на своїй території дитячий садок, початкову і старшу школу. Варто зазначити, що ці установи були закриті ще кілька тижнів тому і задовго до того, як сестрам встановили діагноз.

Про це повідомляє Католицький оглядач з посиланням на Catholic Herald

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79356/

Следующая новость
Предыдущая новость

Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Мульчирование: преимущества и специфика технологии Компрессорные станции по ценам производителя Азартный отдых в казино Вулкан с круглосуточным доступом Печать книг в твердом переплете

Публикации