Духовенство УГКЦ спільно з лікарями популяризуватиме діагностику онкологічних захворювань у жінок

19.02.2020 0:49 0

Духовенство УГКЦ спільно з лікарями популяризуватиме діагностику онкологічних захворювань у жінок

13 лютого 2020 року учасники робочої групи, які працюють у рамках підписаного меморандуму «Онкопревенція у Львівській області» зустрілися із єпископом-помічником Львівської архиєпархії Володимиром Груцою. Зустріч відбулася у Львові, в Митрополичих палатах на Свято-Юрській горі. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Гості розповіли про ідею залучення священнослужителів Львівщини до процесу популяризації онкопревенції. Обговорення відбулося за участю голови Українського лікарського товариства у Львові Олега Дуди, голови Комісії у справах охорони здоров’я та душпастирства Львівської єпархії Української Православної Церкви отця Миколи Біляка, представників благодійного фонду «Шпиталь імені митрополита Андрея Шептицького Курії Львівської архиєпархії УГКЦ» отця Андрія Логіна, представника благодійної організації «Мальтійська служба допомоги у Львові» Богдана Цюваника, представників благодійного фонду «Медична місія» Ігоря Верецького та Хенрика-Пьотра Блащика, голови правління благодійного фонду «Із янголом на плечі», представники львівської філії Клубу успішних жінок «Жінки України» Ірина Плахтій та Юлія Котик.

Як зазначають учасники робочої групи, на сьогодні Церква має великий рівень довіри населення, а тому саме священнослужителі можуть допомогти переконати жінок пройти обстеження, щоб упевнитися у власному здоров’ї.

Владика Володимир підтримав цю ініціативу та зазначив, що Церква робитиме все від неї залежне, аби популяризувати діагностику онкологічних захворювань у жінок.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78939/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные ремкомплекты тормозного суппорта и колодок для Jaguar XF Получение своего генетического профиля по выгодной цене В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания Большой выбор мужских брогов из натуральной кожи Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии»

Публикации