ДСНС обіцяє роботу 3 тисяч рятувальників біля місць купання

19.01.2020 13:28 0

ДСНС обіцяє роботу 3 тисяч рятувальників біля місць купання

Під час купань з нагоди Водохреща біля водойм чергуватиме понад три тисячі рятувальників і 590 одиниць техніки, анонсують у Державній службі з надзвичайних ситуацій. Як зазначають у відомства, в кожному регіоні України визначені офіційні місця, де безпечно купатися, повідомляє Радіо Свобода.

Попри те, що температура у січні вище за звичайну, у ДСНС попереджають про можливі небезпеки, пов’язані з купанням у відкритих водоймах.

«Зважаючи також на відсутність криги, громадяни вважають, що така тепла зима - запорука безпечного пірнання на Водохреще. Проте така думка є хибною, і купання на незамерзлих водоймах потребує більшої уваги до заходів безпеки», – йдеться в повідомленні.

У ДСНС закликають занурюватися тільки в спеціально обладнаних місцях під наглядом медиків та рятувальників. Також радять розігріти тіло перед купанням, не занурюватися у воду з головою, не перебувати у воді довше хвилини. Після купання бажано не триматися безпосередньо за металеві поручні, розтертися махровим рушником, вдягнутися в сухе і випити гарячого чаю або узвару.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/78570/

Следующая новость
Предыдущая новость

Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова Качественная и надежная трубопроводная арматура Оформление визы без проблем Мужские кожаные сумки – удобство и стиль Полотенца и другой текстиль для вашего бизнеса

Публикации