До ПЦУ перейшла ще одна парафія Московського Патріархату на Полтавщині

03.03.2020 4:28 3

До ПЦУ перейшла ще одна парафія Московського Патріархату на Полтавщині

Парафія села Корещина Глобинського району Полтавщини ухвалила остаточне рішення перевести свій храм до Православної Церкви України.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Духовний фронт України.

За словами архиєпископа Полтавського і Кременчуцького Федора, перехід дався не зовсім легко, були маніпуляції інформацією з боку РПЦ.

«Були написані листи про захоплення храму. Це звичайна практика, але парадокс в тому, що виходить, наче сама громада захопила свій храм», - зауважив архієпископ.

Врешті-решт поліції пред’явили протокол зборів і докази, що все було законно. Тому у правоохоронців всі претензії відпали.

Архиєпископ Федір правив службу зі священниками Глобинського району, благочинним протоієреєм Володимиром Бараном, благочинним Семенівського району протоієреєм Іваном Сушінцем, настоятелем протоієреєм Іваном Федорівим та духовенством єпархії. На богослужінні у місцевому храмі були присутні віряни, вчителі, гості.

З переходами громад до ПЦУ можна ознайомитися на інтрактивній карті РІСУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/79106/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Як домогтися взаєморозуміння і ефективно вирішувати чоловічі проблеми Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі Обменный пункт наличных в Харькове

Публикации