Дії УПЦ МП можна прирівняти до біотерористичної діяльності, - Голобуцький

20.04.2020 20:49 0

Дії УПЦ МП можна прирівняти до біотерористичної діяльності, - Голобуцький

Дії Православної Церкви Московського Патріархату, яка відмовилась обмежувати відвідуваність своїх храмів на Великдень на тлі поширення в Україні коронавірусу, можна прирівняти до терористичної діяльності, а саме до біотероризму.

Про це заявив політолог Олексій Голобуцький в ефірі "Прямого".

"Я провів сьогоднішню ніч (Великодню - ред.) – спеціально зробив для себе екскурсію – їздив по київським церквам. ПЦУ – під'їжджаєш – таке враження, що церква взагалі ніколи не працювала. Під'їжджаєш – до Київського Патріархату Філарета – вже є люди. Під'їжджаєш до будь-якої церкви Російської Православної Церкви (УПЦ МП – ред.), особливо у спальних районах, там стирчить безліч людей. І звичайно, що це абсолютне порушення будь-яких правил, і ми побачимо спалах, який вже прогнозований абсолютно.

Я прочитав, що прес-секретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель написала, що будуть "висновки" робити по ситуації у Святогорській Лаврі, що дійсно вони очікують саме там серйозний спалах… (захворювань на коронавірус - ред.) Всі бачили, що там робилося, це жах, люди в натовпі практично без масок. І один одного заражали.

І я сподіваюся, що наша влада дійде до висновку, що РПЦ, тобто Московський Патріархат, треба прирівнювати до терористичної організації і просто закривати, забороняти будь-яким чином. Бо ці люди чудово всі розуміють, але займаються тероризмом, біотероризмом, поширюючи коронавірус в Україні", - заявив експерт.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79840/

Следующая новость
Предыдущая новость

Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» Космолот онлайн — лотоматы и живое казино Красивые и качественные ножи от бренда Arcos Торговое оборудование Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого

Публикации