Депутати Тернопільщини вимагають перевірити Почаївську лавру на інфікованість COVID-19

24.03.2020 15:18 0

Депутат Тернопільської обласної ради, керівник фракції Радикальної партії Богдан Яциковський звернувся до голови обласної ОДА та правоохоронних органів з вимогою перевірити інформацію щодо інфікованих коронавірусом громадян Молдови, які наразі перебувають у Почаївській Лаврі.

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

“З огляду на публічну заяву Ігоря Додона, президента республіки Молдова, щодо інфікованих громадян Молдови в Почаївській Лаврі, звернувся сьогодні до голови Тернопільської ОДА з вимогою проінформувати, яких заходів вжито по оголошенню надзвичайного стану, чи проведено перевірку на інфікованість COVID-19 та перебування на обсервації усіх мешканців Почаївської Лаври та прилеглих територій”, – пише Яциковський.

Депутат додав, що аналогічні звернення він надіслав голові управління СБУ, начальнику ГУ НП України, голові управління ДСНС в Тернопільській області та керівнику Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ. Яциковський прикріпив до свого допису тексти звернень. Про це інформує «Повінь».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79396/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава РПЦЗ путешествует по Крыму В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році? Конструкция арочного металлодетектора Как не ошибиться, приобретая межкомнатные двери? Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви

Публикации