Делегація УПЦ МП зустрілася із Предстоятелем Албанської Православної Церкви

31.01.2020 8:21 0

Делегація УПЦ МП зустрілася із Предстоятелем Албанської Православної Церкви

Група паломників УПЦ МП на чолі з єпископом Баришівським Віктором (Коцабою) 29 січня зустрілася з Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим Архиєпископом Тиранським і всієї Албанії Анастасієм.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

У зустрічі взяли участь: заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоєрей Миколай Данилевич, клірики та миряни з Хмельницької єпархії УПЦ МП.

На зустрічі також були присутні архиєреї Албанської Церкви: митрополит Амантійський Нафанаїл, єпископ Вілідський Астій, клірики та співробітники Архієпископії.

Єпископ Баришівський Віктор передав Архиєпископу Анастасію вітання від імені Митрополита Онуфрія, розповів про відвідані паломниками святі місця Сербії та Чорногорії, а також згадав про поточну церковну ситуацію в Україні.

Нагадаємо, 27 січня у Чорногорії делегація УПЦ МП взяла участь у вуличних протестах проти закону, який прийняв тамтешній парламент і який обмежує права Сербської Православної Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78708/

Следующая новость
Предыдущая новость

Эффективное лечение алкогольной и наркотической зависимости Шнековый насос Aquatica – отличный выбор по разумной цене Нижнее бельё Kleo Детские игровые площадки, центры, качели История создания храма Святого Климента в Одессе

Публикации