Делегація УПЦ МП зустрілася із Предстоятелем Албанської Православної Церкви

31.01.2020 8:21 0

Делегація УПЦ МП зустрілася із Предстоятелем Албанської Православної Церкви

Група паломників УПЦ МП на чолі з єпископом Баришівським Віктором (Коцабою) 29 січня зустрілася з Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим Архиєпископом Тиранським і всієї Албанії Анастасієм.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

У зустрічі взяли участь: заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоєрей Миколай Данилевич, клірики та миряни з Хмельницької єпархії УПЦ МП.

На зустрічі також були присутні архиєреї Албанської Церкви: митрополит Амантійський Нафанаїл, єпископ Вілідський Астій, клірики та співробітники Архієпископії.

Єпископ Баришівський Віктор передав Архиєпископу Анастасію вітання від імені Митрополита Онуфрія, розповів про відвідані паломниками святі місця Сербії та Чорногорії, а також згадав про поточну церковну ситуацію в Україні.

Нагадаємо, 27 січня у Чорногорії делегація УПЦ МП взяла участь у вуличних протестах проти закону, який прийняв тамтешній парламент і який обмежує права Сербської Православної Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78708/

Следующая новость
Предыдущая новость

Смартфоны в СитиКом – большой выбор, доступные цены Бесплатный сайт Igra Slot - игровой ассортимент, с которым можно познакомиться в бесплатном формате Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn

Публикации