Церква закупила тисячу медичних масок для Національної академії сухопутних військ у Львові

13.05.2020 2:28 0

Церква закупила тисячу медичних масок для Національної академії сухопутних військ у Львові

Індивідуальні засоби захисту для потреб військовослужбовців та працівників вишу закупив Міжконфесійний екуменічний комітет Православної Церкви України, Української Греко-католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви. Про це інформує "Твоє місто".

«Курсанти академії, отримавши засоби захисту від наших церков, вкотре відчули силу душпастирської підтримки та єдності духу. Ми пишаємось такою дружбою і такими відданими друзями. Разом переможемо!», - зазначив начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Медична служба навчального закладу розподілить маски для потреб військовослужбовців та вихованців академії.

У Збройних силах України зараз хворіє на Covid-19 41 військовий.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/80153/

Чистота печати: секреты устранения артефактов Изысканные вкусы: почему Brooklyn мой любимый выбор Искусство точной обработки: настольные фрезеры с ЧПУ Как сэкономить и обезопасить покупки на AliExpress: практическое руководство для покупателей Шайбы и винты: идеальный союз для крепежа

Публикации