Церемонію запалення Благодатного вогню у Єрусалимі можуть скасувати через коронавірус

16.03.2020 0:19 3

Церемонію запалення Благодатного вогню у Єрусалимі можуть скасувати через коронавірус

Заходи, що вживаються ізраїльською владою для запобігання поширенню коронавіруса, можуть поставити під загрозу церемонію сходження Благодатного вогню в єрусалимському Храмі Воскресіння (Гробу Господнього) напередодні Великодня, повідомляє "Портал-Credo.Ru" з посиланням на РІА Новини.

За словами співрозмовника агентства, 10 березня в поліції Ізраїлю мала відбутися нарада, присвячена організації церемонії сходження Благодатного вогню, на яку прибувають десятки тисяч християнських паломників з різних країн. Однак нараду було скасовано у зв'язку із загрозою поширення коронавируса. На думку джерела, сама церемонія, пов'язана з Благодатним вогнем, може потрапити під заборону через заходи, прийнятих для стримування поширення COVID-19.

Як заявили в поліції Ізраїлю, рішення щодо церемонії сходження Благодатного вогню у Велику Суботу в єрусалимському Храмі Гроба поки не прийнято.

"Згідно з існуючими правилами, заходи, на які приходить 5 тисяч учасників і більше, скасовані. Ці обмеження діють до 23 березня, подивимося, що буде далі", - повідомив офіційний представник поліції Ізраїлю Михайло Зінгерман.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79276/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru Лучший игровой портал для роскошного азартного отдыха Выбор красок для фасада Игровой портал для избранных - слоты для настоящих победителей

Публикации