Черкаська єпархія ПЦУ виключила зі свого штату священика, який через інтернет освячував Дари

17.05.2020 19:30 0

Черкаська єпархія ПЦУ виключила зі свого штату священика, який через інтернет освячував Дари

Черкаська єпархія ПЦУ виключила зі свого штату священика Дмитра Вайсбурда. Відповідний указ на єпархіальному сайті з’явився 12 травня.

«Ієрей Дмитро Олексійович Вайсбурд виключається зі штату кліру Черкаської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України).

Указ вступає в дію з моменту його реєстрації.

Керуючий Черкаською єпархією Української Православної Церкви (ПЦУ) Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан», - йдеться у документі.

Причини виключення зі штату єпархія не повідомляє. Відомо, що незадовго до указу священик Дмитро Вайсбурд разом із запорізьким священиком Ігорем Саввою провели онлан-Богослужіння, де дистанційно освятили Святі Дари для парафіян, які перебували у різних місцях.

«Літургія онлайн

Вона відбулася. На відміну від усіх досі відомих мені варіантів, це була повноцінна Літургія Іоанна Златоуста майже без скорочень. З двома проповідями. А головне з освяченням Святих Дарів і з Причастям всіх учасників.

Помилок звичайно наробили, але в цілому (визнано всіма учасниками) досвід виключно позитивний. Маємо намір регулярно (якщо вдасться, щотижня) продовжувати. Хто хотів би взяти у цьому участь, пишіть в приват», - написав у себе на Фейсбуці о. Дмитро після звершення Богослужіння.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/80226/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественная детская обувь оптом по доступной цене Какие ледоходы рекомендуют старикам и женщинам? Удобный и практичный встраиваемый холодильник Широкий ассортимент качественного зуботехнического оборудования Надмогильні плити від професійних майстрів

Публикации