Через спалах коронавірусу усі церкви Ковеля ретельно дезінфікують

14.05.2020 9:59 15

Через спалах коронавірусу в Ковелі, що на Волині, закрили церкву Архистратига Михаїла УПЦ МП. Там захворіли 18 парафіян, які відвідували храм. Ця церква підпорядковується Московському Патріархату. Про це повідомляє 5 канал.

Одна жінка, яка працювала в церкві прибиральницею, померла. Захворів також і настоятель храму. Нині він перебуває на самоізоляції.

За даними епідеміологів, спалах коронавірусу – це наслідки недотримання карантину під час богослужінь у великодні свята. Нині через небезпеку поширення COVID-19 в усіх церквах Ковеля проводять ретельну дезінфекцію.

Станом на ранок 13 травня 2020 року до Центру громадського здоров'я України надійшло 1038 повідомлень про підозру на COVID-19. Усього з початку 2020 року надійшло 41 327 повідомлень про підозру на COVID-19.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80178/

Следующая новость
Предыдущая новость

BREXIL MIX − отличный водорастворимый комплекс микроэлементов для растений Онлайн против наземных казино - преимущества Всегда говори «Да» У Львові стартував семінар ОБСЄ по міжконфесійному діалогу Букмекерская контора, которая предоставляет выгодные условия

Публикации