Через коронавірус в ПЦУ на Івано-Франківщині перенесено час Великодньої сповіді

04.04.2020 15:29 0

Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф Василиків видав указ, згідно з яким у зв’язку з загостренням короновірусної ситуації в Івано-Франківській області та з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції переноситься час Великодньої Сповіді та Причастя на час Свято-Успенського посту.

«Сповідь і святе Причастя благословляю подавати тільки парафіянам у випадку наближення відходу у вічність. Нагадую отцям духовним про необхідність строгого дотримання санітарних вимог бо тільки карантинні та санітарні вимоги можуть зберегти люд Божий від важких і трагічних наслідків.
Літургію в недільні, святкові та пасхальні дні служити отцям настоятелям на території храмів. Відвідування цвинтарів. яке відбувається в пасхалні дні. перенести на Успіння Пресвятої Богородиці», - йдеться в указі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/79553/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подарили цветы в коробке, а вы не знаете, что с ними делать, тогда мы вам расскажем Экскурсия по Санкт-Петербургу. Старейшие храмы Питера. Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Тренды из девяностых - поясные сумки Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ

Публикации