Cтало відомо, як обиратимуть Предстоятеля Української Церкви

15.12.2018 10:21 9

Cтало відомо, як обиратимуть Предстоятеля Української Церкви

За попередніми підрахунками, в Об'єднавчому Соборі, який відбудеться 15 грудня, візьмуть участь 192 делегата і вони обиратимуть Предстоятеля у два тури.

Про це "Українській правді" розповіли джерела серед організаторів Собору.

Від УПЦ Київського Патріархату будуть присутніми 42 архиєреї, і з ними відповідно по одному священику і мирянину, загалом 126 делегатів.

Від УАПЦ підтвердили участь 12 єпископів і кожен привезе із собою священика і мирянина, тобто – 36 делегатів.

"Від Московського Патріархату підтвердили участь 10 єпископів і кожен зі священиком і мирянином. Загалом – 30 осіб", - зазначив співрозмовник.

Загалом, за попередніми підрахунками (екзархів Вселенського Патріарха), у Соборі візьмуть участь - 64 архієрея, 64 священики і 64 мирян, усього - 192 учасника Об'єднавчого Собору.

Під час собору відбудеться таємне голосування за Предстоятеля. Буде два тури. Перший тур – рейтингове голосування. У другий тур вийдуть троє кандидатів, що набрали найбільше голосів учасників Собору і серед них буде обрано Предстоятеля.

Така процедура обрання Предстоятеля залишає інтригу, оскільки робить реальним висування не лише митрополита КП Епіфанія, якого у четвер підтримав Собор Київського Патріархату, але і митрополита Михаїла, якого на згаданому Соборі підтримала меншість.

Крім того, в заході візьмуть участь як почесні гості президент України Петро Порошенко і голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

За даними джерел УП, Собор розпочнеться з короткої служби Божої о 10 ранку, потім виступить президент і після цього духівництво вирішуватиме питання порядку денного.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/73913/

Следующая новость
Предыдущая новость

Деньги на карту в течение 15 минут Лучшее место для покупки мебели Сергей Тарута уверен, что в пенсионной реформе серьезные ошибки Зарегистрирован законопроект о запрете абортов в Украине Самая профессиональная служба эвакуации

Публикации