Cекретаря Папи Франциска призначено Нунцієм в Кореї

28.02.2018 0:04 9

Cекретаря Папи Франциска призначено Нунцієм в Кореї

У Ватикані 26 лютого повідомлено про те, що Папа Франциск призначив монсеньйора Альфреда Шуереба, дотеперішнього Генерального Секретаря Секретаріату з економічних питань, Апостольським Нунцієм в Кореї та Монголії, призначаючи його, одночасно, титулярним Архиєпископом Амантейським.

Зазначимо, що 60-річний уродженець Мальти монсеньор Альфред Шуереб розпочав своє служіння в Державному Секретаріаті Апостольської Столиці 1995 року. Згодом був переведений до Префектури Папського Дому, а від вересня 2007 року був призначений особистим секретарем Папи Венедикта XVI. Протягом кількох місяців, до отримання обов’язків, пов’язаних з економічними питаннями, служив також секретарем Папи Франциска.

Повідомлено також про те, що Святіший Отець призначив титулярним архиєпископом Чіттанови монсеньйора Жозе Авеліно Бетанкура, Голову Протоколу Державного Секретаріату, надавши йому, одночасно, ранг Апостольського Нунція. Монсеньйор Жозе Бетанкур поступив на дипломатичну службу Святого Престолу в 1999 році. Працював у нунціатурі в ДР Конго та в Відділі стосунків з державами Державного Секретаріату. Головою Протоколу призначений 14 листопада 2012 року. Про це інформує Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/70237/

Следующая новость
Предыдущая новость

Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур У Житомирі в соборі УПЦ КП відкривають виставку унікальних вірменських ікон України Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Уверенность в каждом шаге вместе с Киндер мода Игорь Янковский - известный меценат и бизнесмен

Публикации