Бум священничих покликань спостерігається у Танзанії

15.05.2020 7:08 0

Танзанія переживає бум покликань. У п’яти семінаріях уже немає вільних місць, тому єпископат вирішив відкрити більше в єпархії Кахама. Інавгурація запланована на жовтень.

З часу свячень перших тубільців 1917 р. кількість кандидатів до священства в Танзанії постійно збільшується, але останніми роками країна переживає справжню весну покликань. Щоби потрапити до семінарії, молоді люди мусять чекати в чергах, деякі кілька років. Звідси потреба прискорити будівництво нової семінарії. Щоби покрити витрати на її будівництво, єпископат навіть збирає кошти та закликає про допомогу з-за кордону.

Танзанія – одна з найбідніших країн світу. Наразі в цій східноафриканській країні працює близько 2 тис. місцевих священників. Разом із закордонними місіонерами вони служать серед 15 млн католиків, які становлять майже третину населення країни. У Танзанії є понад 60% християн і близько 35% мусульман. Про це інформує Католицький оглядач.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/80189/

Следующая новость
Предыдущая новость

Экскурсия по Санкт-Петербургу. Старейшие храмы Питера. Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Русский Вулкан лучшие онлайн слоты Igrosoft, Novomatic, NetEn Средство для безопасного и быстрого похудения

Публикации