Болгарія не закриватиме церкви на Великдень

10.04.2020 14:40 0

У Болгарії не закриватимуть церкви під час Великодніх свят, але прем'єр-міністр країни Бойко Борисов закликав громадян за можливості відмовитися від відвідувань церковних служб.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на БГНЕС.

"Я закликаю болгар не ходити в церкви і монастирі зараз, але мені сказали, що зараз багато людей, які знаходяться в розпачі, є тисячі людей, які ідуть за традицією. Літургії будуть проводитися, дзвони будуть дзвонити, і кожен єпископ зобов'язується дотримуватися гігієни, масок, дистанції", - сказав Борисов після зустрічі з представниками Синоду.

Прем'єр також запевнив, що священики у святкові дні будуть дотримуватися всіх рекомендацій медиків і наполягатимуть на масках для прихожан.

Крім того, більша частина служб буде проводитися перед храмами. "У багатьох єпископів є маски, щоб віддати їх тим, хто прийде без них", - додав Борисов.

У Болгарії за останню добу підтвердили 13 нових випадків коронавірусу, з початку епідемії інфіковані 624 людини. В результаті хвороби померли 24 людини, 54 одужали.

Нагадаємо, у Греції суд підтвердив законність рішення уряду про закриття церков.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/79644/

Следующая новость
Предыдущая новость

Великолепный каталог продукции для детей и их мам Популярные молодёжные бренды: принт на одежде Streetwear Быть уверенным в качестве – заказывать работы на «Курсовичок» Аренда мебели и инвентаря для мероприятий в Украине Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО

Публикации