Баптисти зібрали у Житомирі 500 підлітків для місії серед однолітків

19.02.2020 19:19 9

Баптисти зібрали у Житомирі 500 підлітків для місії серед однолітків

Для підлітків Житомирщини 15 лютого відбулась обласна баптистська конференція під назвою «Дій». Конференція відбувалася у житомирський церкві «Воскресіння» і зібрала 530 підлітків, представників 46 церков. У заході взяли участь 60 волонтерів, які долучились до команди організаторів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Програма конференції включала в себе молитву, прославлення, семінари, час у групах та смачні перерви для спілкування, активності та участь у різних челенджах.

Промовець Анатолій Розводовський говорив з підлітками про їхню відповідальність у побудові особистих стосунків з Богом. Про відповідальність та чистоту відносин між хлопцями і дівчатами розмірковували разом з Валентином Грушецьким. Як навчитися відповідальному ставленню у користуванні соціальними мережами, розповідав Андрій Гоцуляк.

Діна Прокопчук, керівник дитячого та підліткового служіння у Житомирській області, розповідає: «Ми закликали підлітків діяти, та свідкувати про життя з Богом – роздали кожному учаснику примірник для вивчення Слова «Один на один» та запропонували челендж. Суть полягає в тому, щоб знайти одного нецерковного товариша і до 15 березня пройти з ним курс (три зустрічі), запостити фото із цим другом в інстаграм із #слово1на1».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/78954/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобная покупка авиабилетов Услуги страхования для выезда Самая точная информация об офшорах Качественная раскрутка сайтов с гарантией результата Основные правила при игре в онлайн-слоты

Публикации