Apple вилучила Великдень з календаря свят у новій прошивці для iPhone

22.02.2018 16:13 3

Apple вилучила Великдень з календаря свят у новій прошивці для iPhone

У компанії Apple вирішили не вносити Великдень до календаря свят у деяких версіях нової прошивки для iPhone, що викликало невдоволення користувачів.

"Великодню Неділю ще зазначено у версії 11.2.2 операційної системи Apple iOS, а ось у версії 11.2.5 деякі користувачі Великдень не знайшли", - повідомляє Інтерфакс Україна з посиланням на телеканал "Фокс ньюс".

При цьому у новій версії як і раніше є Різдво і День подяки та ще можна додати на свій телефон альтернативні календарі - китайський, юдейський, мусульманський. Християнського календаря в цьому списку опцій для iOS 11.2.5 немає.

Один із незадоволених користувачів зателефонував до сервісного центру, щоб з'ясувати причину відсутності Пасхи і Страсної п'ятниці в його календарі, але отримав відповідь: календар має бути саме таким, оскільки Apple прийняла рішення видалити ці дні з календаря свят США.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70189/

Следующая новость
Предыдущая новость

Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры! Лучшие приложения на деньги в сети Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Еще больше возможностей приобрести товары по выгодной цене

Публикации