Анонс: Як геополітика впливає на Церкву: про це дискутуватимуть молоді науковці в УКУ

08.02.2020 0:29 0

Анонс: Як геополітика впливає на Церкву: про це дискутуватимуть молоді науковці в УКУ

Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету проводить щорічну міжнародну науково-практичну конференцію молодих науковців. Тема цьогорічного заходу: «Геополітика та Церква: місце України на глобальній релігійній мапі світу».

Як зазначають організатори,Україна знаходиться на перетині різних культур та цивілізацій. Українське православ’я стало центром обговорень всього православного світу. Ми маємо найбільшу Східну Католицьку Церкву у світі. Українські об’єднання баптистів є чи не найбільшими на континенті. Чи можемо ми говорити про належність України виключно до однієї з типів конфесійних макроугрупувань? Яке місце України на світовій релігійній мапі? Які впливи українські Церкви мають на свої конфесійні традиції та яку користь це може принести українському суспільству?

До участі в обговорені запрошуються студенти та молоді науковці.

Конференція проходитиме 27-28 березня 2020 року у Львові. За запитаннями звертайтеся в Інститут релігії та суспільства — irs@ucu.edu.ua

В рамках заходу, спільно із партнерами ІРС, буде проведено короткий міжрелігійний воркшоп «Еспрессо» за участю представників юдаїзму, християнства та ісламу.

Для участі в конференції:

  1. Оформити заявку за вказаним посиланням — https://forms.gle/grPfK7thtkR1RtKT8
  2. Подати на e-mail оргкомітету irs@ucu.edu.ua електронний варіант матеріалів доповіді (тези або статтю).

Останній день подання матеріалів: 1 березня 2020 року

Вимоги до статей за лінком

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/78821/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт стиральных машин: частые проблемы и их решение Советы кофеманов: как правильно выбирать напиток Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com Оформление патента на работу иностранцам в Москве Почему все чаще используют LED экраны в освещении церковной жизни

Публикации