Анонс: Як геополітика впливає на Церкву: про це дискутуватимуть молоді науковці в УКУ

08.02.2020 0:29 0

Анонс: Як геополітика впливає на Церкву: про це дискутуватимуть молоді науковці в УКУ

Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету проводить щорічну міжнародну науково-практичну конференцію молодих науковців. Тема цьогорічного заходу: «Геополітика та Церква: місце України на глобальній релігійній мапі світу».

Як зазначають організатори,Україна знаходиться на перетині різних культур та цивілізацій. Українське православ’я стало центром обговорень всього православного світу. Ми маємо найбільшу Східну Католицьку Церкву у світі. Українські об’єднання баптистів є чи не найбільшими на континенті. Чи можемо ми говорити про належність України виключно до однієї з типів конфесійних макроугрупувань? Яке місце України на світовій релігійній мапі? Які впливи українські Церкви мають на свої конфесійні традиції та яку користь це може принести українському суспільству?

До участі в обговорені запрошуються студенти та молоді науковці.

Конференція проходитиме 27-28 березня 2020 року у Львові. За запитаннями звертайтеся в Інститут релігії та суспільства — irs@ucu.edu.ua

В рамках заходу, спільно із партнерами ІРС, буде проведено короткий міжрелігійний воркшоп «Еспрессо» за участю представників юдаїзму, християнства та ісламу.

Для участі в конференції:

  1. Оформити заявку за вказаним посиланням — https://forms.gle/grPfK7thtkR1RtKT8
  2. Подати на e-mail оргкомітету irs@ucu.edu.ua електронний варіант матеріалів доповіді (тези або статтю).

Останній день подання матеріалів: 1 березня 2020 року

Вимоги до статей за лінком

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/78821/

Следующая новость
Предыдущая новость

Квартира начинается со входной двери Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Получение своего генетического профиля по выгодной цене Где купить бутсы в Киеве? Оригинальные кеды Converse

Публикации