72-річний італійський священник помер, відмовившись від штучної вентиляції заради порятунку молодих

25.03.2020 7:59 3

72-річний італійський священник помер, відмовившись від штучної вентиляції заради порятунку молодих

Інфікований коронавірусом 72-річний священник Джузеппе Берарделлі помер у лікарні після того, як відмовився від підключення до апарату штучної вентиляції легень. Він попросив медиків рятувати молодших хворих.

Про це пишуть італійські ЗМІ, називаючи жест священника «християнським героїзмом», повідомляє журнал «Gość Niedzielny”.

Отець Берарделлі походив з місцевості Касніго біля Бергамо. Це місто є епіцентром епідемії коронавірусу в Італії. З якогось часу в священника почалися проблеми зі здоров’ям. Після зараження коронавірусом у нього з’явилися серйозні ускладнення, які потребували підключення до апарату штучної вентиляції легень.

Як повідомляють італійські ЗМІ, він був свідомий того, що його життя добігає кінця. Отець Джузеппе настояв, щоб до апарату штучної вентиляції підключили молодшого пацієнта, якого він зовсім не знав.

Священник помер в лікарні в Ловере.

В Італії за останні тижні померло щонайменше 30 священників, інфікованих коронавірусом. 16 з них належало до дієцезії Бергамо.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79388/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ультрафиолетовая печать: какое оборудование используют и как это делают на самых необычных поверхностях Вышиванки для каждого Качественный металлопрокат от компании "Будсервис" по доступной цене Религия, азартные игры и ставки Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове

Публикации