71-річний єпископ Сербської Церкви і два клірика госпіталізовані з коронавірусом

23.03.2020 16:18 0

71-річний єпископ Сербської Церкви і два клірика госпіталізовані з коронавірусом

71-річний єпископ Валевський Мілутін (Кнежевич) і два священики його єпархії госпіталізовані в інфекційну лікарню бєлградської лікарні з симптомами коронавируса.

Про це повідомляє "Портал-Credo.Ru" з посиланням на болгарське видання "Двері". У єпископа висока температура і серйозні труднощі з диханням.

Передбачається, що значна частина кліру Валевської єпархії також може бути заражена, оскільки незадовго до госпіталізації єпископ Мілутін сповідував священиків своєї єпархії, а також брав участь в інших масових церковних заходах.

Єпископ Мілутін став першим єрархом Сербського Патріархату, якому офіційно поставлено діагноз "коронавірусна інфекція". Місто Валево, в якому проживає близько 61 тисячі чоловік, розташоване приблизно в 100 км на південний захід від Белграда.

Єпископа Мілутіна 2003 року хіротонізували на Австралійсько-Новозеландську кафедру, а 2006-го переведели на Валевську.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/79378/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов Популярные азартные игры в интернете Перший в Україні пам’ятник воїнам Кримського ханства та їх українським союзникам встановлений на Чернігівщині Икона стиля суб культуры Fred Perry Близкий к РПЦ телеканал продолжает культивировать украинофобию

Публикации