70 тис. християн у Північній Кореї замкнені в концтаборах

18.09.2019 0:04 0

70 тис. християн у Північній Кореї замкнені в концтаборах

Північна Корея є країною, яка найбільш жорстоко переслідує християн. Джерела з цієї країни стверджують, що 70 тисяч віруючих перебувають в концентраційних таборах. Про це інформує Slovoproslovo.

Хоча джерела підтверджують, що Північна Корея послабила або зняла ряд обмежень – таких як заборони на західну їжу – з тих пір, як Кім Чен Ин змінив свого батька, Кім Чен Іра, немає ніяких свідчень якого-небудь поліпшення становища переслідуваної там церкви.

WND.com повідомляє, «Ми не чули ніяких повідомлень про поліпшення стану християн в країні і не маємо підстав вважати, що щось змінилося», – сказав Райан Морган, аналітик International Christian Concern Asia.

«Цей режим досі тримає до 70 000 християн замкненими в існуючих концентраційних таборах». Морган додав, що християнин і три покоління його сім’ї все ще можуть довічно сидіти в тюрмі за те, що володіють Біблією. «Ми сподіваємося і молимося про ці зміни найближчим часом, але ми ще не бачили ніяких їх ознак», – сказав він.

Морган вказав на доповідь Комісії США з питань міжнародної релігійної свободи, в якій зазначається, що північнокорейський режим все більше розглядає біженців за релігійними переконаннями або контактами як “потенційну загрозу безпеці”.

У звіті зазначається, що режим пропонує винагороду всім, хто надає інформацію, що призводить до арешту осіб, які беруть участь у поширенні християнської літератури.

Open Doors США повідомляють через джерело, яке не може бути назване з міркувань безпеки, що безпека кордону вже не є обов’язком армії.

«Секретна служба Північної Кореї взяла на себе відповідальність за охорону кордонів. Вони ловлять контрабандистів і змушують їх вистежувати в Китаї християнські угрупування, особливо такі, що мають зв’язки з біженцями”, – заявило джерело Open Dоors.

Організація повідомляє: “У Північній Кореї будь-яка форма поклоніння комусь, окрім “великого вождя” (Кім Ір Сена) та “верховного лідера” (Кім Чен Ина) розглядається як зрада. Християн Північної Кореї часто заарештовують, катують або навіть вбивають за віру в Ісуса Христа».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77168/

Следующая новость
Предыдущая новость

Букет для невесты заказываем в интернет магазине Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині Автобусные туры по Балтии и Скандинавии Печать конвертов на все случаи жизни Смартфоны в СитиКом – большой выбор, доступные цены

Публикации