500 тисяч українців отримали допомогу через фонд "Папа для України"

29.12.2017 12:35 6

500 тисяч українців отримали допомогу через фонд

«Молімося, дорогі брати і сестри, щоб це було останнє Різдво, коли ми споглядаємо такі жахіття. Це побажання складаю вам і від імені Папи. Ви знаєте, що його допомога Україні триває. Ми спромоглися дійти до 500 тисяч людей через фонд акції "Папа для України". Останнім часом виділено ще 5 мільйонів євро. Але все буде марне, доки йтиме війна. Бо коли ти відбудовуєш житло, а наступного дня його знову обстрілюють, ця допомога немає сенсу. Якщо триватиме війна, буде потрібна безкінечна кількість фондів", - сказав архієпископ Клаудіо Гуджеротті.
"Цієї ночі, дорогі брати і сестри, відчувайте близькість усієї Католицької Церкви до України і до тих, хто страждає… Я не хочу зіпсувати вам свята, але я живу в цій країні і відчуваю понегіднення, бо бачу прекрасну і дивовижну землю, яка стоїть на колінах", - продовжив він.
500 тисяч українців отримали допомогу через фонд "Сьогодні Папа обіймає усіх вас. І кожному з вас каже: "Молись і придумай, винайди спосіб принести мир. Бо мир залежить також і від тебе". Це те побажання, із яким Папа звертається до вас цієї святої ночі. Щоб вибухи зброї змінилися на оплески щастя. Тоді будемо дивитися вгору й побачимо ангелів, які співають: "Слава во вишніх Богу, і мир на Землі людям, яких Він любить"»", - сказав апостольський нунцій.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заказать стальные радиаторы? Новинки кино 2018 года в онлайн кинотеатрах Оригинальные подарки девушкам на 8 марта Вдохновение Муранского стекла — виниловая плитка Tarkett Murano Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове

Публикации