5 тис. скаутів Європи, зокрема й України, прибудуть до Риму на зустріч з Папою

24.07.2019 2:10 0

5 тис. скаутів Європи, зокрема й України, прибудуть до Риму на зустріч з Папою

Міжнародна зустріч Католицьких скаутів Європи, що має назву Euromoot, відбуватиметься від 27 липня до 3 серпня 2019 р. і дасть можливість скаутам з понад 20 країн, серед яких також і Україна, зустрітись, збудувати дружні стосунки на спільних духовно-культурних засадах. До Риму прибуде 5000 скаутів.

За повідомленням Радіо Ватикану, тижневий зліт католицьких скаутів поділений на три етапи:

Перший з них матиме паломницький характер і поведе слідами європейських святих. Передбачено декілька історичних маршрутів, на яких скаути познайомляться з такими святими як Франциск Ассизький, Венедикт Нурсійський, свята Катерина Сієнська, святі Кирило й Методій. Піші групи складатимуться з представників різних країн. Метою цього етапу є вкорінення в спадщину християнської культури. На завершення цього паломництва всі учасники дійдуть до чотирьох місць під Римом, де почнеться другий дводенний етап зльоту. Він базуватиметься на пізнанні європейських культур і традицій кожного з 20 народів, що будуть представлені на зустрічі. Міжнародна зустріч Католицьких скаутів Європи завершиться 3 серпня в залі імені Папи Павла VI у Ватикані, де їх прийме Папа Франциск. Вони також відзначать 25-річчя зустрічі скаутів із святим Папою Іваном Павлом ІІ. Це – третій етап заходу.

Після зустрічі із Святішим Отцем скаути візьмуть участь у Святій Месі, яку в базиліці святого Петра у Ватикані відслужить кардинал Анджело Баньяско, Архиєпископ Ґенуї (Італія) та Президент Ради Єпископських Конференцій Європи.

Нагадаємо, Спільнота скаутів Європи – Федерація скаутів Європи – є міжнародною католицькою Асоціацією, офіційно визнаною Апостольською Столицею. Найбільше членів ця спільнота нараховує у Франції та Італії. Католицьке скаутство Європи успішно розвивається в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/76595/

Следующая новость
Предыдущая новость

Именно в правильной очистке канализации кроется ключ к ее бесперебойной и постоянной работе. Получение клиентского статуса и соответствующие привилегии Ритуальный транспорт в Киеве Як домогтися взаєморозуміння і ефективно вирішувати чоловічі проблеми Соборы и церкви в Карпатском крае

Публикации