31 січня набуде чинності закон про зміну юрисдикції

30.01.2019 17:42 3

31 січня набуде чинності закон про зміну юрисдикції

Закон про перехід релігійних громад у підлеглість із однієї Церкви до іншої № 4128-д опублікували в "Голосі України".

Документ набуде чинності завтра, 31 січня, повідомляє GazetaUA.

Закон передбачає, що громада може ухвалити рішення про перехід до іншої Церкви двома третинами голосів присутніх на зборах вірян. Після ухвалення рішення про зміну підлеглості накладається мораторій на відчуження майна громади до юридичного завершення процедури.

Документ забезпечує уникнення подвійної реєстрації та дає можливість релігійним громадам самостійно вирішувати, як вони можуть приймати до своїх лав членів і виключати їх.

17 січня Верховна Рада ухвалила законопроект № 4128-д щодо підлеглості релігійних організацій і процедури їхньої державної реєстрації зі статусом юридичної особи.

Колишні "регіонали" намагалися зірвати голосування. Вадим Новинський вийшов на президію та вимагав від Парубія зняти питання з розгляду. На це отримав відповідь: "Відійди від мене, нечисть. Відійди від мене".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/74524/

Следующая новость
Предыдущая новость

Юридические услуги на дому Онлайн кредиты на любые нужды украинцев Настоящее масло тмина по выгодной цене Передайте свою любовь сквозь время и пространство! Цветы курьером в Киеве Вышиванки для каждого

Публикации