31 березня - Видавництво "Дух і літера" презентує в Києві другу книгу про Майдан

28.03.2018 17:28 84

31 березня - Видавництво

Це вже друга книга з серії "Бібліотека спротиву, бібліотека надії" про Майдан. Перша книга "Майдан. Свічення. Київ 2013-2014" побачила світ у 2015 році. Серію започаткували видавництво "Дух і літера" та Києво-Могилянська бізнес-школа та підтримав Міжнародний фонд "Відродження".
Книга складається з двох тематичних розділів. Перший - спогади про медичну, соціальну, психологічну, а також правову допомогу майданівцям та їхнім родичам. Зафіксовано безпрецедентний досвід самоорганізації людей, який має бути осмисленим і стати важливим для національної пам’яті сучасників та майбутніх поколінь. У другому розділі книги представлені розповіді про міжнародну солідарність в організації допомоги постраждалим. Така взаємодія з іншими країнами не має аналогів у нашій історії і варта того, щоб бути зафіксованою – як вдячність і пам’ять для закордонних друзів України.
До участі у презентації запрошені:
- Уляна Супрун, в.о. міністра охорони здоров’я України,
- Євген Нищук, міністр культури України,
- Євген Бистрицький, завідувач відділу філософії культури, етики та естетики Інституту філософії НАН України ім. Г.С. Сковороди;
- Артем Миргородський, керівник секретаріату Реанімаційного пакету реформ.
Модерує – Леонід Фінберг, головний редактор видавництва "Дух і Літера", упорядник книги.
Адреса: м. Київ, вул. Лисенка, 3, Книгарня "Є".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новини Квебеку: Верховний суд виступив на захист онлайн казино Быстрая доставка вкусной еды на дом Ремонт выхлопных систем в Киеве Баптисти відзначили 150-річчя церкви у Кропивницькому Электрические штабелеры: что это и зачем?

Публикации