300-річний храм на Львівщині відреставрують за майже 4 млн грн

17.11.2018 12:09 3

300-річний храм на Львівщині відреставрують за майже 4 млн грн

Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві оголосив тендер на комплексну реставрацію дерев’яної церкви Пресвятої Трійці, яка належить до світової спадщини ЮНЕСКО.

Інформацію про тендер оприлюднили у середу, 14 листопада, на сайті публічних закупівель Prozorro, інформує Zaxid.net.

Очікувана вартість робіт – 3,95 млн грн. Фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету.

Згідно із договором, роботи мають закінчити до 25 грудня 2019 року. У технічному завданні вказано, що переможець аукціону повинен розібрати бутобетонні фундаменти храму, відреставрувати кам’яну кладку, демонтувати старий дах і встановити новий, замінити вікна, покласти підлогу, відреставрувати двері, встановити 200-кілограмовий залізний хрест тощо.

Довідка: Дерев'яна церква Пресвятої Трійці у Жовкві була споруджена у 1720 році. Це храм — видатна пам’ятка архітектури та монументального мистецтва галицької школи. Головною цінністю храму є позолочений монументальний бароковий іконостас. 21 червня 2013 року церква Пресвятої Трійці була включена у список світової спадщини ЮНЕСКО.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/73546/

Следующая новость
Предыдущая новость

Наращивание волос с помощью тресс Зимняя женская обувь для вашего комфорта У Житомирі в соборі УПЦ КП відкривають виставку унікальних вірменських ікон України Где можно заказать курсовую работу Любовная магия и привороты Сибирского мага

Публикации