300-річний храм на Львівщині відреставрують за майже 4 млн грн

17.11.2018 12:09 3

300-річний храм на Львівщині відреставрують за майже 4 млн грн

Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві оголосив тендер на комплексну реставрацію дерев’яної церкви Пресвятої Трійці, яка належить до світової спадщини ЮНЕСКО.

Інформацію про тендер оприлюднили у середу, 14 листопада, на сайті публічних закупівель Prozorro, інформує Zaxid.net.

Очікувана вартість робіт – 3,95 млн грн. Фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету.

Згідно із договором, роботи мають закінчити до 25 грудня 2019 року. У технічному завданні вказано, що переможець аукціону повинен розібрати бутобетонні фундаменти храму, відреставрувати кам’яну кладку, демонтувати старий дах і встановити новий, замінити вікна, покласти підлогу, відреставрувати двері, встановити 200-кілограмовий залізний хрест тощо.

Довідка: Дерев'яна церква Пресвятої Трійці у Жовкві була споруджена у 1720 році. Це храм — видатна пам’ятка архітектури та монументального мистецтва галицької школи. Головною цінністю храму є позолочений монументальний бароковий іконостас. 21 червня 2013 року церква Пресвятої Трійці була включена у список світової спадщини ЮНЕСКО.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/73546/

Следующая новость
Предыдущая новость

Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Последний айфон со скидкой На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Буровые установки и оборудование от Киевского завода буровой техники В Киеве реставрируют церковь Спаса на Берестове

Публикации