300 осіб були врятовані кількома мусульманами в Кемерові

04.04.2018 14:45 72

300 осіб були врятовані кількома мусульманами в Кемерові

Хуршед Художаєв і Фарзон Cалілов кидалися в огонь і дим, ловили дезорієнтованих людей і виводили їх на вулицю.
В інтерв’ю російському телеканалу "Life" вони розповіли, що врятували 250 осіб з другого поверху і близько 100 — з третього. "Я побачив, що біжать батьки з дітьми, — повідав мусульманин. — Відразу згадав про своїх, у мене їх троє… Це було дуже страшно".
Трагедія в Кемерові сталася в неділю, 25 березня, коли торговий центр був повен людей. За попередніми даними, загинуло понад 60 людей. Точна кількість жертв і постраждалих не відома досі. Серед загиблих значна кількість — діти.
Нагадаємо, 14 червня 2017 року завдяки мусульманам також були врятовані життя великої кількості людей в одній з житлових багатоповерхівок Лондона, де сталася пожежа. Мусульманські хлопчики бігали і стукали в двері людей, які спали. Низка ісламських культурних центрів і мечетей Лондона відкрили свої двері, щоб допомогти постраждалим.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гимнастические карематы и прочие товары для фитнеса и йоги На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ Увлекательная игра на зеркале без блокировок Профессиональный ремонт обуви

Публикации