290 церковних і громадських організацій підтримали Турчинова у захисті сімейних цінностей

18.01.2019 15:03 66

290 церковних і громадських організацій підтримали Турчинова у захисті сімейних цінностей

Після резонансу, який викликала стаття Олександра Турчинова, 160 церковних громад та 130 громадських організацій публічно заявили про підтримку позиції секретаря РНБО, який виступив на захист сімейних цінностей і проти нав’язування гендерної ідеології.

Приводом до цієї суспільної дискусії стали звернення до керівництва держави про демографічні загрози, необхідність захисту дітей від розбещення та пропаганди одностатевих стосунків, доцільність формування державної сімейної політики, які ухвалили 66 місцевих рад різних рівнів, у тому числі 12 обласних рад, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Ці ради представляють інтереси понад 20 млн українських громадян, тому зневажати цю позицію керівництво держави не може.

Однак такий просімейний рух обурив прихильників гендерної ідеології, а також Урядового уповноваженого з питань гендерної політики Катерину Левченко, яка вирішила залучити СБУ, щоб покарати депутатів місцевих рад у зв’язку з тим, що їхня позиція суперечить гендерній ідеології, що лобіюється в Україні та в багатьох інших країнах світу.

Після цього на захист громадян, які боронять сімейні цінності, виступив Олександр Турчинов у своїй статті «Неомарксизм, або Подорож у безодню», яка була передрукована багатьма засобами масової інформації.

За цю статтю він зазнав критики та цькування з боку деяких правозахисних організацій та прихильників гендерної ідеології, які вважають неприпустимим обмежувати пропаганду гомосексуалізму, проте водночас підтримують заклики щодо застосування репресій проти захисників сімейних цінностей, висловлені Катериною Левченко.

У відповідь на це 290 церковних і громадських організацій спрямували звернення до керівництва держави щодо необхідності захисту сімейних цінностей та заявили про солідарність з відповідними рішеннями місцевих рад і християнською позицією Олександра Турчинова.

Підписанти звернення наголосили на підтримці заявлених у статті Турчинова тез, зокрема:

“Однією з реальних загроз сучасності для нашої країни є катастрофічне скорочення населення, а міцна повноцінна сім’я, що здатна народити, захистити та виховати дітей, – сьогодні один із найважливіших факторів національної безпеки”.

Лідери релігійних та громадських організацій закликали Президента України та Уряд зупинити нав’язування суспільству гендерної ідеології та сприяти створенню центрального органу виконавчої влади, відповідального за формування та реалізацію державної сімейної політики. Раніше з подібною ініціативою виступила також Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/74355/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выдающийся деятель из мира политики Игровой слот Bananas Лучший восточный сериал 2017 «Мехрамис»: смотреть онлайн в хорошем качестве Космолот — онлайн казино, покорившее СНГ Деньги на карту в течение 15 минут

Публикации