200 тисяч людей візьмуть участь у заходах до Дня хрещення в Києві, - МВС

26.07.2018 22:06 0

200 тисяч людей візьмуть участь у заходах до Дня хрещення в Києві, - МВС

Міністерство внутрішніх справ України очікує участі близько 200 тисяч людей у релігійних заходах до Дня хрещення Київської Русі 27–28 липня в Києві. Про це повідомляє Радіо Свобода.

За словами заступника голови Національної поліції – начальника Головного управління поліції у місті Києві Андрія Крищенка, по сто тисяч людей візьмуть участь у двох хресних ходах: 27 липня свій захід проведе УПЦ Московського Патріархату, 28-го – УПЦ Київського Патріархату.

«Для допомоги поліції у столиці будуть виділені близько п’яти тисяч гвардійців. Також у кожному автобусі з вірянами, що їхатимуть на захід у Київ, буде перебувати працівник поліції. Патрульна поліція забезпечуватиме рух транспорту в межах своїх регіонів, щоб не виникало ніяких дорожньо-транспортних пригод. Офіцери нестимуть відповідальність за учасників заходу, які прибудуть з їхніх регіонів», – заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

27–28 липня у Києві через релігійні заходи буде обмежений рух транспорту.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/71948/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вывод из запоя в Москве Переваги теплових насосів Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері Только самое лучшее от марки Тойота Лучшее предложение от игрового клуба

Публикации