14 сімейних пар отримали фах «Лідер сімейного служіння» в Кременчуцькій євангельській семінарії

13.06.2018 11:43 108

14 сімейних пар отримали фах «Лідер сімейного служіння» в Кременчуцькій євангельській семінарії

Про формат навчання його організатори пишуть: "Семінарія використовує триденний формат занять – п’ятниця-неділя. І це довело свою оптимальність, оскільки за таких умов є можливість подружжю залишати дітей і роботу на нетривалий період. Також особливістю навчання є те, що студенти навчаються сімейними парами (і тільки парами). Навіть захист дипломних проектів відбувається “удвох”. Такий тандем справляє неймовірно позитивне, навіть зворушливе враження... Курси охоплюють весь спектр сімейного служіння: дошлюбне консультування, біблійне вчення про шлюб, виховання дітей, організацію сімейних малих груп, експозицію книги Пісні Пісень, кризове консультування тощо".
На цій програмі викладають найкращі у баптистському середовищі фахівці-практики, серед яких Станіслав Грунтковський, Юрій і Тетяна Соколовські, Любомир Турчак, Михайло і Наталя Іванцові та інші.
Поруч із випускниками сімейного служіння дипломи отримали також випускники таких програм, як «Проповідник-лідер малих груп», «Бібліотекар-духовний наставник церкви» та «Вокально-музичне служіння». Кілька випускників отримали диплом магістра християнського лідерства (ця програма є спільним проектом Кременчуцької семінарії і Таврійського інституту).
Всього дипломи і сертифікати отримали 55 осіб. А 29 червня відбудеться перший тур вступних іспитів у Кременчуцькій євангельській семінарії на програми «Магістр християнського керівництва», «Проповідник-лідер малих груп», «Соціальне служіння», «Центр підготовки місіонерів» і «Музично-вокальне служіння».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Накрутить подписчиков на Телеграмм канал У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта Эффективное лечение наркомании в Харькове Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини

Публикации