130-річчя баптистського руху відзначили в Києві

29.11.2017 16:24 0

130-річчя баптистського руху відзначили в Києві

З наявними документами, фактами, свідченнями того, як зароджувався євангельський рух на Київщині і яким було життя християн, усіх ознайомив Михайло Козубовський. Майже століття віруючі переживали всіляких переслідувань. І лише останні тридцять років баптисти мають можливість збиратися без перешкод та звеличувати Господнє ім’я. Це справжній вияв Божої милості, кажуть вони.
На урочистих зібраннях звучали музичні твори у виконанні першого, другого та об’єднаного молодіжного хорів у супроводі симфонічного оркестру та оркестру народних інструментів.
Пастор помісної громади Віталій Козубовський зауважив, що 130-річна подорож церкви триває. Не відаючи, що її чекає в майбутньому, віруючі люди впевнені, що Бог ніколи не залишить Свою Церкву.
Серед кількох десятків служителів, які взяли участь у святкуванні, привітав церкву і голова Союзу ЄХБ Валерій Антонюк. Служитель побажав, щоб місцева церква була церквою, яка перемагає. Церквою, що примножує ті здобутки, які були в минулому і які є сьогодні, закладає перемогу у завтрашній день. Щоб була церквою, яка чує, про що говорить Дух, яка орієнтується в сучасних умовах, яка знає, що сьогодні небезпечно, а в чому є Боже благословення.
Учасники свята наголошували: «Ми не знаємо, як довго ще триватиме час духовної свободи і великих можливостей – тому саме зараз сприятливий час для звершення служіння Церкви в її оточенні».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему так популярны курорты Болгарии? Где найти лучший отдых в Одессе Для надлежащего уровня обслуживания покупателя необходимо современное оборудование Ключевые достопримечательности Белоруси — что точно стоит посмотреть? Игровой ассортимент от Дрифт казино онлайн

Публикации