1.8 млн. мусульман прибули на хадж до Саудівської Аравії

10.08.2019 5:50 0

1.8 млн. мусульман прибули на хадж до Саудівської Аравії

Хадж зібрав у Саудівській Аравії близько двох мільйонів мусульман. Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Близько двох мільйонів мусульман з усього світу візьмуть участь у цьогорічному паломництві (хаджі), що розпочинається у неділю. Щонайменше 1,8 мільйона прочан прибули до Саудівської Аравії з-за меж королівства", - йдеться у повідомленні.

Хадж - паломництво до священної для мусульман Мекки, де народився пророк Мухамед, яке здійснюється на початку 12-го місяця мусульманського місячного календаря. За Кораном, здійснити хадж хоча б раз у житті має кожен повнолітній мусульманин, якщо йому дозволяє стан здоров'я та фінансові можливості.

Десятки тисяч правоохоронців Саудівської Аравії стежитимуть, аби під час паломництва не сталося нещасних випадків.

Нагадаємо, що у вересні 2015 року понад дві тисячі людей загинули в масовій тисняві у долині Міна біля Мекки під час одного з обрядів хаджу. Того ж року незадовго до початку щорічного паломництва на головну мечеть мусульманського світу у Мецці впав великий будівельний кран, унаслідок чого загинули понад 100 людей та більше 200 зазнали поранень.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/76790/

Следующая новость
Предыдущая новость

Научиться рисовать может каждый Оздоровление в прикарпатской Сходнице: отели и санатории курорта Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве Где найти профессионального фотографа интерьеров в Киеве? Смогут ли Flutter Entertainment и Stars Group создать общий бизнес?

Публикации