Їм зараз найважче: УГКЦ у Львові просить допомогти нагодувати бездомних

25.04.2020 7:38 0

Їм зараз найважче: УГКЦ у Львові просить допомогти нагодувати бездомних

12 днів, 12 гривень, 12 друзів – саме за таким принципом у Львові започаткували “Формулу благодійності” на підтримку бездомних, яким допомагає спільнота “Оселя”. Про це повідомляє Духовна велич Львова.

Через карантин, бездомні позбавлені можливості вести більш-менш звичний спосіб життя. Немає змоги просити милостині біля церков, які наразі є порожніми, шансів зігрітися на вокзалах, чи попросити залишків їжі у кафе, чи ресторанах. Через це, до спільноти взаємодопомоги “Оселя” почала звертатися більша кількість осіб, аніж зазвичай. У спільноті всі охочі бездомні у вівторок та четвер можуть отримати гаряче харчування. Людей більшає, а продуктів , щоб нагодувати усіх недостатньо. Щоб допомогти у цій ситуації, свої зусилля акумулювала благодійна організації “Фундація Духовного Відродження” ЛА УГКЦ, розповів керівник організації, диякон Ігор Колбасюк:

“Спільнота “Оселя”, як і багато інших організацій, потрапила у складну ситуацію. Бездомні, які раніше могли поїсти у закладах громадського харчування, позбавлені через карантин цієї змоги. Також не можуть вони зараз просити про поміч біля церков. Тому спільнота “Оселя” звернулася по допомогу. І ми вирішили, що можемо стати у пригоді і попросити підтримки. Цю інціативу ми реалізуємо у рамках фестивалю “Святкуймо Воскресіння разом”, який через карантин перевели у формат онлайн. Для бездомних ми просимо пожертвувати 12 гривень, бо це 12 фестиваль, 12 гривень це середня ціна однієї хлібини, 12 гривень – це невелика сума, яку навіть люди, які через карантин не мають змоги працювати, зможуть пожертвувати. Також ми закликаємо кожного, хто візьме участь у акції, долучити 12 своїх друзів до ініціативи через Фейсбук”.

Станом на понеділок, благодійникам вдалося зібрати біля 7 000 гривень. Однак благодійна акція “Формула благодійності” триває до 26 квітня..

Формула проста:

Система Orphus

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/79900/

Следующая новость
Предыдущая новость

Гадания онлайн стали реальностью Столичный мини-отель SkyHome будет рад видеть вас по приезду в Киев! Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Качественные и стильные очки по лучшим ценам Казино Cosmolot множество игр и отличные бонусные предложения

Публикации