ІХ літня школа «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького» оголошує набір на навчання

21.02.2019 6:14 3

Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету оголошує набір на навчання у ІХ літній школі «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького».

Школа відбуватиметься з1 по 7 липня 2019року у Львові. Навчання проводитимуться у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35a). Учасники проживатимуть у Львівській духовній семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка 35).

Організатори покривають фінансові витрати на проживання та харчування учасників, а також виготовлення матеріалів семінару. Транспортні витрати на добирання до місця проведення літньої школи та повернення додому покривають самі учасники.

Реєстраційний внесок учасника 400 грн. сплачується у день приїзду.

Обов’язковою умовою зарахування на навчання є мотиваційний лист та анкета. Учасники, яких повідомлять про зарахування на літню школу, зобов’язані попередньо ознайомитися з матеріалами курсу, що їх їм надішлють організатори.

Остання дата прийому документів: 3 травня 2019р.

Відповідь про зарахування апліканти отримають до 15 травня 2019 р.

Мета літньої школи – глибше ознайомити учасників з духовним спадком і діяльністю Митрополита Андрея та розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті. Головний акцент буде поставлено на побудові суспільства на засадах християнської моралі й цінностей, а також пошуках порозуміння в мультирелігійному та багатоконфесійному середовищі. Важливими складовими школи є її екуменічний характер, відкритість до діалогу, свобода інтелектуальних дискусій, невимушена й дружня атмосфера – все це сприяє комфортному навчанню протягом школи всіх учасників незалежно від їхнього релігійного світогляду та конфесійної приналежності.

Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття й дискусії з лекторами, дискусії та обговорення у малих групах. Частими лекторами цієї літньої школи є провідні науковці та суспільні діячі: Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Ліліана Гентош, Тарас Возняк, Оксана Гайова, Олег Турій та інші.

Завдання Школи – показати актуальність соціального вчення Церкви та випрацювати постійнодіючий інтенсивний літній курс, на якому вивчатимуть суспільну думку Митрополита Андрея. Під час лекційних зустрічей будуть підняті питання історичного контексту та богословського виміру суспільного вчення; суспільно-політичної етики Митрополита Андрея; конкретних проявів суспільної думки Митрополита, зокрема розгортання мережі порятунку євреїв під час Другої світової війни. Передбачається, що проблематика цих питань буде дискутуватися відповідно до викликів сьогодення. Школа також передбачає духовну та культурну програму (молитву у крипті собору святого Юра, похід до Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові, поїздку місцями Андрея Шептицького, інтерактивні ігри, перегляд фільмів, відвідини храмів Львова, екскурсії по Львову та УКУ тощо).

На завершення курсу учасники отримають сертифікат із переліком прослуханих тем і годин.

До участі у навчанні запрошуються студенти, аспіранти та викладачі гуманітарних студій, вчителі, журналісти, мирянські та громадські активісти, а також усі, хто бажає поглибити знання християнського суспільного вчення (незалежно від фаху та релігійно-конфесійної приналежності). Пріоритетом для організаторів є учасники віком від 18 до 40 років,однак розглядають також кандидатури віком від 40 років, за умови високого рівня мотивації апліканта.

Щоб подати заявку на літню школу, просимо заповнити форму, яка містить анкету та мотиваційний листhttps://docs.google.com/forms/d/1sq8ofUYpses0lemNpMIdAfy4NsJdN8AsMXsvnUKUe9E/edit

Довідки за телефоном: (032) 240-99-40 та 3252 (внутрішній) та за електронною скринькою:irs@ucu.edu.ua

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/74787/

Следующая новость
Предыдущая новость

Хотите купить пластиковые окна в Одессе? Обращайтесь в компанию «Алиас-Одесса»! Надгробия и похоронная атрибутика из гранита С качественным и удобным постельным бельем ваш сон будет как у младенца Лучшие бонусные программы от казино Слот Азарт ждут вас! Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові

Публикации