Італійська Церква разом з греко-католиками відзначила 85-річчя геноциду українців – Голодомору

19.11.2018 16:39 15

Італійська Церква разом з греко-католиками відзначила 85-річчя геноциду українців – Голодомору

“Єднаюсь у молитві з усією українською спільнотою в Італії, яка сьогодні зібралась у кафедральному соборі міста Неаполя на Божественній Літургії, котру очолив Глава та Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженнійший Святослав у співслужінні з українськими та італійськими священиками, щоб вшанувати 85-річчя геноциду українців – Голодомору”, - пише у своєму зверненні очільник Італійської Церкви. Можливість молитися у головному храмі архієпархії Неаполя “є виявом братньої гостинності і справжньої солідарності” італійського народу з “українською спільнотою, котра оплакує своїх ближніх”.
У своєму листі кардинал Бассетті наголосив, що “спомин є одним із способів бути поруч: я знаю, я розумію твоє страждання, тому молюся з тобою і за тебе. Це той лейтмотив, який єднає нас з євреями, вірменами, з народом рохінджа”. На його думку, пам’ять про Голодомор необхідна для того, щоб запобігти таким трагедіям в майбутньому: “незабуття - це не лише погляд назад, але й передання майбутнім поколінням попереднього досвіду, щоб не втратити пам'ять про жахіття минулого. Потрібно заповнити "незнання історії”, і події минулого повинні стати наукою для всіх народів, які, починаючи зі свідчень тих, хто несе шрами пережитих звірств, зможуть розпізнати дар вільного сповідування своєї віри. Це актуальне навіть і в наш час, коли християни все ще переживають переслідування і мучеництво”.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч В Одессе выступит христианская группа "NLM" из Амстердама Изготовление мебели по индивидуальным размерам Сергей Тарута уверен, что в пенсионной реформе серьезные ошибки

Публикации