"Ісламська держава" погрожує США нападами через рішення по Єрусалиму

14.12.2017 16:44 0

Повідомлення про можливі атаки ІД розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі "Ісламська держава" (ІД) погрожує США нападами через рішення адміністрації американського президента Дональда Трампа визнати Єрусалим столицею Ізраїлю. Про це повідомляє Reuters, інформує РБК-Україна.

Повідомлення про можливі атаки ІД розмістила на своїй сторінці у соціальній мережі Telegram разом з фотографією Таймс Сквер у Нью-Йорку і зображенням пояса смертника і детонатора. "Ми спалимо вас полум'ям війни, яку ви почали в Іраку, Ємені, Лівії, Сирії та Афганістані. Просто чекайте", - заявили вони.

"Визнання вашим псом (Трампом) Єрусалиму столицею Ізраїлю змусить нас визнати вибухи столицею вашої країни", - додали терористи.

Нагадаємо, 6 грудня Трамп визнав Єрусалим столицею Ізраїлю. У Раді безпеки ООН таке рішення не підтримали. Всі 14 держав-членів дистанціювалися від одностороннього рішення Трампа і піддали його критиці. Згодом президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган закликав країни визнати Єрусалим столицею Палестини.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69382/

Следующая новость
Предыдущая новость

Куда поехать отдохнуть в России Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Профессиональная организация безопасности в Киеве На адвентистском слёте под Киевом крестили 59 подростков Акційний пакет для нових абонентів “Волі”

Публикации