Іранські вчені оголосили про те, що знайшли Ноїв ковчег

22.11.2018 12:19 0

Іранські вчені оголосили про те, що знайшли Ноїв ковчег

Про наявність доказів існування Ноєвого ковчега на горі Тахт-е-Сулеймана (Трон Соломона) заявили вчені з іранського інституту Bible Archaeology, Search & Exploration Institute, повідомляє Islam-today.

Саме на територію сучасного Ірану, на їхню думку, припливли Ной і його сім’я після потопу.

Як повідомив президент інституту Боб Корнюк, експедиція виявила 400-футовий об’єкт, який нагадує залишки Ноєвого ковчега. Дослідження об’єкту, за його словами, триває.

Вчені інституту стверджують, що згаданий у Біблії об’єкт “Арарат”, який, як вважається, відноситься до гори Арарат у Туреччині, насправді відноситься до гірської області Древнього Вавилона.

Остаточний доказ існувань ковчега в Ірані, як зізнався Корнюк, поки не представляється можливим, проте зазначив, що у зв’язку із знахідкою “у цьому є великий потенціал”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/73616/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем отель для отдыха в Одессе Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве Актуальный прайс-лист: где и как искать свежие цены на радиодетали Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії Велосипеды в Кривом Роге

Публикации